Спеціальні потреби

Віктор Ющенко залишається лідером народних симпатій, хоча і втратив певну частину прихильників. - 2004-02-11


Новий рейтинг кандидатів у Президенти України оприлюднив центр імені Разумкова. Перше місце у списку можливих переможців традиційно займає Віктор Ющенко із 22%, у другому турі позмагатися з ним може Петро Симоненко, у нього 13% та Віктор Янукович, який має 10% прихильників. Експерти Центру зазначають, що рейтинг Віктора Ющенка у порівнянні із грудневим опитуванням знизився майже на три відсотки і пов'язують це із успіхами влади у справі політичної реформи.

До одного із таких успіхів можна віднести і розкол опозиційної трійки, після голосування фракції соціалістів за зміни до постанови про внесення зімн до Конституції 3 грудня. Втім Віктор Ющенко в інтерв'ю газеті «Столичние новости» заявив, що вірить у відновлення трійки. Олександр Мороз має виступити із прпозицією відкласти введення в дію змін до Конституції до 2006 року, після того, як відбудуться нові парламентські вибори на новій пропорційній системі, заявив Ющенко.

Тур по Україні почала можлива кандидатка на президентське крісло Юлія Тимошенко. Вона відвідала місто Тернопіль, де взяла участь у всенародному віче на центральному майдані. Перед кількома тисячами слухачів Тимошенко заявила, що влада продовжує аферу з політичною рформою, оскільки хоч народу і повернули право обирати Президента, однак іграшкового, позбавленого можливості здійснювати політику в країні, зазначила Тимошенко.

Значно менше виборчої активності спостерігається у провладному таборі – хто буде кандидатом від влади досі не відомо. Можливо через невизначеність владного кандиадата, представник Президента в параменті Олександр Задорожній виступив із законодавчою ініціативою скоротити термін виборчої кампанії до трьох місяців, висувати кандидатів, згідно проекту Задорожнього, можна буде за сімдесят днів до виборів. Згідно закону, президентська виборча кампанія в Україні розпочинається на початку травня.

Для оголошення старту перегонів Верховна Рада має ухвалити спеціальну постанову, інакше вибори можуть не початися. Це є рішення конституційного суду, яке Задорожній пропонує записати в закон.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG