Спеціальні потреби

Куліш Ольга - 2003-06-24


Українка, волинянка за походженням, громадянством і переконаннями. За посадою - заступник генерального директора Волинської обласної державної телерадіокомпанії, в якій ось уже 19 літ торує трудовий шлях від інженера до керівника з творчих питань. А поміж тим - редакторська робота на радіо, в рекламі, створення Волинського телебачення...

Найвища життєва нагорода - звання мами. Найвище захоплення - робота на телебаченні і радіо, а поза тим - спілкування з сином, родиною і друзями, література, басейн, сад-город.

Вдячна долі і Раді Міжнародних Досліджень та Обмінів Державного Департаменту США (IREX) за можливість вивчення досвіду американських колег і підготовки проекту створення нової національної телемережі в Україні за сприяння Університету штату Джорджія весною 2003-го року. Високо цінує надану можливість стажування в редакції Української служби «Голосу Америки» і вірить, що цей український острівок вільного слова і високої культури матиме й надалі добру славу в Україні й достойне пошанування в Америці.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG