Спеціальні потреби

Поки не зaпізно - 2002-04-09


ВСТУП: МОВЧАЗНИЙ УБИВЦЯ – ДІАБЕТ. МЕДИЧНИЙ ЖУРНАЛ “NEW ENGLAND JOURNAL OF MEDICINE” ОПУБЛІКУВАВ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЗГІДНО З ЯКИМ СХУДНЕННЯ І ВПРАВИ ЗДАТНІ КАРДИНАЛЬНО ЗНИЗИТИ РИЗИК РОЗВИТКУ ДІАБЕТУ В ДОРОСЛОМУ ВІЦІ. РЕЖИМ МОЖЕ СТІЛЬКОМ ДОПОМОГТИ! 16 МІЛЬЙОНІВ АМЕРИКАНЦІВ СТРАЖДАЮТЬ НА ДІАБЕТ , ОДНАК ВРАЖАЮЧЕ ЇХ ЧИСЛО – ПРИБЛИЗНО ТРЕТИНА – НЕ ЗДОГАДУЮТЬСЯ ПРО ЦЕ, АЖ ПОКИ ШКОДУ ВЖЕ ЗАВДАНО.

ТЕКСТ: ЗАПИТАЙТЕ В АМЕРИКАНЦІВ ЩОСЬ ВАЖЛИВЕ ПРО ЇХ ЗДОРОВ”Я – І БАГАТО ВВАЖАЄ, ЩО ЗНАЄ ВІДПОВІДЬ.

“Маєте діабет?”

Жінкa: “Ні”.

“Звідки ви знаєте?”

Жінкa: “Я припускаю”.

“Вибачте, у вас є діабет?”

Чоловік: “Ні, нема”.

“А звідки ви знаєте?”

Man: “Я не знаю”. (сміється)

“Можна запитати? У вас є діабет?”

Жінкa: “Ні”.

“А як ви знаєте?”

“Як я знаю? Нема симптомів”.

Д-р Алан Мозес, Центр лікування діабету “Джослі” “Класичні симптоми діабету – посилена спрага, посилене сечовиділення і загальний спад сил, слабкість. На жаль, багато людей має діабет і не знає про це, бо нема цих симптомів”.

І ЇХ МОЖЕ НЕ БУТИ РОКАМИ.

Д-р Дейвід Нейтен, лікарня штату Массачусетс: “В цей час діабет і робить свою чорну справу – шкодить кровоносним судинам в очах і нирках, і можливо навіть спричинює недуги серця”.

ДІАБЕТ У ДОРОСЛОМУ ВІЦІ РОЗВИВАЄТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ ОРГАНІЗМ ПЕРЕСТАЄ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПЕРЕРОБЛЯТИ ЦУКОР. ТОЖ ЛІКАРІ ДІАГНОСТУЮТЬ ХВОРОБУ ЗА ВИСОКИМ ВМІСТОМ ЦУКРУ В КРОВІ. І ПОЗАЯК ТЕСТ ВИЯВЛЯЄ РІВНІ НАВІТЬ ЛЕДЬ ВИЩІ ЗА НОРМАЛЬНИЙ, ВІН МОЖЕ ВКАЗАТИ НА ПРОБЛЕМУ ДО ТОГО, ЯК ДІАБЕТ РОЗВИНЕТЬСЯ. ЦЕ ВАЖЛИВО – БО ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАСВІДЧУЄ, ЩО БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ З ВИЩИМ ВІД НОРМИ ВМІСТОМ ЦУКРУ В КРОВІ МОЖЕ УНИКНУТИ ДІАБЕТУ, ПРОСТО ЗМІНИВШИ СПОСІБ ЖИТТЯ. СХУДНУТИ ПРИНАЙМНІ НА 7 ВІДСОТКІВ І ЗБІЛЬШИТИ ФІЗИЧНІ ВПРАВИ. ЗАЗВИЧАЙ ПРОГУЛЯНОК ШВИДКИМ КРОКОМ 30 ХВИЛИН НА ДЕНЬ ДОСТАТНЬО, ЩОБ ЗМЕНШИТИ РИЗИК ДІАБЕТУ НА 58 ВІДСОТКІВ.

Д-р Девід Натан, лікарня штату Массачусетс: “Не мусимо чекати, доки розвинеться діабет і почнуться ускладнення. Можемо зробити щось до того”.

ЗВИЧАЙНІСІНЬКИЙ АНАЛІЗ КРОВІ КРИТИЧНО ВАЖЛИВИЙ – АБИ ВИЯВИТИ ТИХ, ХТО РИЗИКУЄ ЗАХВОРІТИ НА ДІАБЕТ, І ТИХ, ХТО ВЖЕ ЙОГО МАЄ.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG