Спеціальні потреби

Незaгоєні рaни - 2002-03-15


ВСТУП: У КAЛІФОРНІЇ НЕЩОДAВНО ОПИНИЛИСЯ ЗA ГРAТAМИ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ ЗА ВБИВСТВО … ПОНAД ЧВЕРТЬ СТОЛІТНЬОЇ ДAВНОСТІ. У СІМДЕСЯТ ТРЕТЬОМУ РОЦІ ГРУПА МОЛОДИХ РАДИКАЛІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ ОБ”ЄДНАЛИСЯ В ТАК ЗВАНУ СИМБІОНІСТСЬКУ АРМІЮ ВИЗВОЛЕННЯ, СКОРОЧЕНО ЕС-ЕЛ-А. ВОНИ ГРАБУВАЛИ БАНКИ, ВИКРАЛИ СПАДКОЄМНИЦЮ З БАГАТОЇ Й ВІДОМОЇ РОДИНИ ВИДАВЦІВ-МАГНАТІВ ГИРСТ, БРАЛИ УЧАСТЬ У ПЕРЕСТРІЛКАХ З ПОЛІЦІЄЮ, ЗАЯВЛЯЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ, НІБИТО БОРЮТЬСЯ ПРОТИ ФАШИСТСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. БУЛО ЦЕ ДАВНО - В ПЕРІОД ПРОТЕСТІВ ПРОТИ ВІЙНИ У В’ЄТНАМІ І СУСПІЛЬНОГО НЕСПОКОЮ В АМЕРИЦІ. ПРОТЕ РАНИ ДЕКОГО З ЖЕРТВ І ДОСІ КРОВОТОЧАТЬ.

ТЕКСТ: В СІМДЕСЯТ П”ЯТОМУ МИРНА ОПСАЛ БУЛА ВБИТА ПІД ЧАС ПОГРАБУВАННЯ ЦЬОГО БАНКУ ПОБЛИЗУ САКРАМЕНТО. В ЗЛОЧИНІ ПІДОЗРЮЮТЬ ЧЛЕНІВ “СИМБІОНІСТСЬКОЇ АРМІЇ СПАСІННЯ”. В БАНКУ ОПСАЛ ВНОСИЛА ЦЕРКОВНІ ПОЖЕРТВИ.

Джон Опсал – син: “Таке годі навіть уявити – бути застреленою, працюючи волонтером на церкву”.

ЇЇ СИНУ ДЖОНУ БУЛО ТОДІ 15, І НА АРЕШТ ВИНУВАТЦІВ ВІН ЧЕКАВ ДОВГІ РОКИ.

Джон Опсал – син: “Я завжди вважав, що поліція зробить свою справу, злочинців піймають і справедливість торжествуватиме”.

ВІН МАЙЖЕ ЗГУБИВ НАДІЮ. АЖ ОСЬ ДВА РОКИ ТОМУ ЗААРЕШТУВАЛИ КОЛИШНЬОГО ЧЛЕНА ЕС-ЕЛ-А КЕТЛІН СОЛІА, ЩО СТВОРИЛА СОБІ НОВЕ ЖИТТЯ ЯК ДОМОГОСПОДАРКА ПІД ІМЕНЕМ САРА ДЖЕЙН ОЛСОН. ОПСАЛА ОБУРИЛО ВЖЕ ТЕ, ЩО ВОНА УДАВАЛА З СЕБЕ ТАКУ, ЯК БУЛА ЙОГО МАТІР.

Джон Опсал – син: “Хотіла використати для свого захисту імідж взірцевої громадянки – насправді ж це моя мама була взірцем, і її вбили”.

ОПСАЛ СТВОРИВ ВЕБСАЙТ, ДЕ КРИТИКУВАВ ПРОКУРАТУРУ ЗА ІГНОРУВАННЯ ДОКАЗІВ. “МИ ЗНАЄМО, ХТО СПУСТИВ КУРОК. ОДНА З УЧАСНИЦЬ ЗІЗНАЛАСЬ І НАПИСАЛА КНИГУ”. АВТОР КНИГИ – ПЕТТІ ГИРСТ, ЯКУ РАДИКАЛИ ВИКРАЛИ І ПРИРУЧИЛИ. ВОНА ТВЕРДИТЬ, ЩО ВБИВЦЕЮ, І ТО БЕЗДУШНОЮ, Є ЕМІЛІ ГЕРРІС.

Джон Опсал – син: “Вона сказала “Її смерть не має значення. Це буржуазна свиня, дружина лікаря”.

ІНТЕРШУМ: у суді

ТЕПЕР ВОНА І ТРОЄ ІНШИХ В ТЮРМІ. ОПСАЛ ТВЕРДИТЬ – УСІ ВОНИ ВИННІ.

Джон Опсал – син: “Вони всі бачили, як мама впала на долівку, і калюжа крові розтеклась навколо. Вона стогнала і корчилась від болю, а вони всі нічого не зробили і дали їй померти”.

ЗАРАЗ УСІХ ЧОТИРЬОХ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ВБИВСТВІ МИРНИ ОПСАЛ. РЕЗУЛЬТАТ ТИСКУ БЕЗУТІШНОГО СИНА, ЩО ВІДМОВИВСЯ ЗМИРИТИСЬ.

професор Лорі Левенсон, юридичний фaкультет унівіверситету Лойоли: “Єдине, що могло повернути справу на перегляд – настійливість родичів. Це була призабута справа”. ОПСАЛ МАЄ НАМІР ВІДВІДУВАТИ СУД ТАК ЧАСТО, ЯК ТІЛЬКИ ЗМОЖЕ. ЗРЕШТОЮ, ВІН ЧЕКАВ НА ЦЕ 26 РОКІВ.

XS
SM
MD
LG