Спеціальні потреби

На турвиставці у Нью-Йорку знову фігурувала Україна
Днями у Нью-Йорку проходила туристична виставка «Нью-Йорк Тревел Шоу», яка зазвичай привертає до себе увагу не лише кількох тисяч відвідувачів, але й представників туристичних компаній. Участь у виставці є хорошою нагодою заявити про себе, чим і скористалася фундація «Україна-США». Вже другий рік поспіль вона представляє там Україну, рекламуючи красу краю.

Туристична Україна має небувалий потенціал. Підтвердженням цього став український стенд на виставці у Нью-Йорку, що демонстрував іноземним мандрівникам скарби природи та архітектури Україні. Американці Маршал Старберд і Роберт Леконі вже довший час роздумували про те, щоби поїхати в Україну. Після оглядин цієї виставки вони прийняли остаточне рішення – їдемо.

«Ми збираємося поїхати в Україну. Ми чули багато хорошого про неї і навіть маємо родичів, які колись переїхали сюди з України. Ми дуже раді можливістю туди поїхати. Ми поїдемо у Київ, Ялту і Одесу. І може у ще кілька інших міст».

І вони не одні. Красою карпатських гір і мальовничими українськими краєвидами цього року цікавилося набагато більше людей, ніж торік.

До стенду підходили не лише потенційні туристи. Один з американських телеканалів уже запропонував включити Україну у свій наступний проект – документальний фільм про цікаві туристичні місця.

Організатори виставки зауважують, що кожного року популярність України все більше зростає.

Президент Фундації «Україна-США» і організатор українського стенду на виставці Надія Макконел зазначила, що багато з тих, хто прийшли на виставку, кажуть, що їх друзі були в Україні і дуже сподобалося, і тепер вони зацікавлені.

Фундація «Україна-США» такі презентації проводить не лише в Нью-Йорку. У намаганні розрекламувати Україну вони побували у Канаді, а у вересні цього року планують взяти участь в одній з найбільших туристичних виставок світу, що буде проводитися у Токіо.

Загалом, брак рекламної інформації про Україну в світі є однією з головних причин, чому туризм не розвивається на належному рівні. Таку думку висловив генеральний консул України у Нью-Йорку Сергій Погорельцев. За його словами, необхідно проводити широкомасштабну кампанію. Тим більше, що інфраструктура, яка раніше залишала бажати кращого, після Євро-2012 буде набагато сприятливішою для прийому великої кількості іноземних туристів. У Нью-Йорку, запевняє генеральний консул, вже не перший рік досить успішно ведеться активна робота з метою розповсюдження інформації про туристичні можливості України:

«Ми будемо проводити в квітні, можливо в травні, презентацію туристичних можливостей України. Ми плануємо запросити велику кількість представників провідних туристичних агенцій Нью-Йорка та інших штатів, плануємо залучити представників місцевої влади, а також громадських організацій».

Генеральний консул каже, що такі презентації найкраща нагода розказати про Україну:

«Люди отримують інформацію, вони зацікавлені працювати з Україною. Ми маємо свій національний туристичний продукт, маємо що показати представникам туристичних агентств, а через них довести цю інформацію до туриста».

Донесення інформації до потенційного туриста взяла на себе Фундація «Україна-США». Усі бажаючі, які хочуть детальніше дізнатися про Україну і місця відпочинку, курорти, залишають свої координати і вже за кілька днів, електронною поштою отримують відповідь на запитання. Звісно, усе це безкоштовно... для зацікавлених, але не для фундації. Але для них, каже Надія Макконел, головне, щоби клієнт був задоволений:

«Є люди, які ще думають про подорож, але потребують більше конкретної інформації. Так що ми будемо до них писати і надавати ту інформацію, і заохочувати їхати на Україну».

А заохочувати можна не лише кольоровими рекламними проспектами. Організатори українського стенду вирішили прямо на виставці ознайомити американців також з українською кухнею. Для присутніх була проведена презентація процесу приготування вареників починаючи від замішування тіста, начинки і до варіння. Ну і звісно ж, на завершення, присутніх пригощали варениками, щоправда уже приготовленими, і з приправою. Напевно не варто і казати, що охочих скоштувати було більш ніж досить.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG