Спеціальні потреби

Росія побудує військову базу на території Абхазії


Росія і відокремлений від Грузії район Абхазія підписали угоду, яка дозволяє Москві побудувати військову базу на абхазькій території. Угоду підписали в середу міністр оборони РФ Анатолій Сердюков і представники оборонного відомства Абхазії.

За повідомленням інформаційного агентства Ройтерс, на планованій базі зможе перебувати приблизно три тисячі російських військовослужбовців, які вже окупують територію Абхазії.

Два роки тому – незважаючи на рішучі протести Тбілісі та урядів багатьох західних держав – Москава визнала Абхазію, а також Південну Осетію, незалежними державами. Це визнання сталося через кілька тижнів після припинення вогню, яке поклало край п’ятиденній російсько-грузинській війні, що завдала нищівного удару грузинським збройним силам.

Грузія вже осудила угоду. За повідомленням російських засобів масової інформації, голова грузинського парламенту Давид Бакрадзе назвав угоду «цинічною і трагічною». Він також сказав, що угода не узаконить російської окупації грузинської території.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG