Спеціальні потреби

Герман: вони служили амбіціям - ми хочемо служити Україні


Заступник лідера Партії регіонів, народний депутат Ганна Герман відповіла на запитання кореспондента російської служби «Голосу Америки» в Україні Тараса Бурноса з приводу майбутнього формату коаліції у Верховній Раді.

Т.Б.: Чи ведуться зараз переговори між «Нашою Україною – Народною самообороною» (НУ-НС) і Партією регіонів стосовно створення нового формату коаліції?

Г.Г.: Ми ведемо поки що неофіційні переговори. Ми їх називаємо консультаціями. Вже сьогодні-завтра ми очікуємо на закінчення підрахунку голосів та протоколів з «мокрими печатками», а також оголошення офіційного результату виборів. Після цього зможемо офіційно вести переговори про створення нової коаліції і відповідно про призначення нового уряду.

Т.Б.: На що очікує Ваша політична сила? Чи буде створено новий формат коаліції?

Г.Г.: Ми дуже на це сподіваємось. Нам дуже важливо не гаяти час. На жаль, Юлія Тимошенко поводиться так, що Україна втрачає час. Якби вона одразу визнала результати виборів – так, як це зробив увесь світ – ми вже могли б швидко сформувати коаліцію, могли б уже призначити новий уряд з тим, аби він здійснював ті реформи і зміни, з планами проведення яких ішов на вибори Віктор Янукович.

Однак Тимошенко поводиться так, як вона поводиться. Вона чотири дні взагалі не з»являлася на роботі. І сьогодні вона також не робила жодних політичних заяв. Більше того, вона не займається тими економічними проблемами, якими повинен займатись чинний прем»єр-міністр. Однак час іде, події розвиваються, і вони вже не залежать від позиції Юлії Тимошенко.

Т.Б.: Один з народних депутатів від НУ-НС сказав «Голосу Америки», що якби його фракція увійшла в коаліцію з Партією регіонів, то це був би «маленький союзник з великими амбіціями». Чи ви справді готові були б виділити представникам НУ-НС – в разі, якщо вони увійдуть в коаліцію з Партією регіонів – скажімо, портфелі в уряді?

Г.Г.: Ви знаєте, їм усе життя заважали їхні великі амбіції! Якби вони думали про країну, про національні інтереси, а не про власні амбіції, в них би вийшла і та коаліція, яка в них була – «помаранчева».

Але в них, у кожного «маленького» з них (очевидно, мається на увазі те, що фракція НУ-НС сформована з дев`яти всеукраїнських партій – Авт.), великі амбіції! Амбіції були у Ющенка, амбіції були у Тимошенко, амбіції були у «Народної самооборони» і в інших частин цієї фракції. І вони служили своїм амбіціям. Ми хочемо служити Україні. Тому ми будемо їх вчити, як власні амбіції долати і ставити на службу державним інтересам.

XS
SM
MD
LG