Спеціальні потреби

Афганські солдати стали жертвами повітряного удару


Афганські та НАТОвські офіційні особи повідомили, що, як здається, в результаті повітряного удару коаліційних сил загинуло четверо афганських солдатів. Військові особи кажуть, що в суботу вранці об’єднані сили афганських і коаліційних військ опинилися під обстрілом і викликали на допомогу літаки.

Представники НАТО і Афганістану кажуть, що попереднє слідство – проведене негайно після повітряного удару – встановило, що обстріл здійснено з малої зброї з позиції Афганської національної армії.

Представник коаліційних сил бригадний генерал Ерик Тремблей назвав це жалюгідним інцидентом. Він сказав, що об’єднані сили «докладають надзвичайних зусиль» для синхронізації своїх операцій.

Представник Міністерства оборони Афганістану заявив, що коаліційні сили і афганські війська проведуть спільне слідство в справі того, що він назвав «нещасливим випадком».

Інцидент стався у провінції Вардак у східному районі Афганістану, де в п’ятницю на бойовій позиції афганський перекладач застрелив двох американських військовослужбовців.

В опублікованій в п’ятницю заяві Північноатлантичний союз заявив, що загинули два американські військові і «американський службовець». Інших подробиць не подано до часу проведення слідства. Офіційні особи кажуть, що ці інциденти, як здається, не пов’язані один з одним.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG