Спеціальні потреби

Посольство США в Ємені поновило роботу


Посольство Сполучених Штатах в Ємені поновило роботу у вівторок після того як єменські сили успішно здолали загрозу життю дипломатів, яка допровадила до закриття дипломатичного представництва протягом двох днів.

За повідомленням посольства США, у понеділок, у рамках боротьби з терористами, у Ємені здійснено низку операцій на північ від столичної Сани. Органи влади Ємену повідомили, що військові сили вбили двох підозрюваних членів Аль-Кайди у понеділок у північному районі Архаб.

США і Великобританія закрили свої посольства в Сані у неділю після попереджень про можливий теракт, який готує угруповання Аль-Кайда. Слідом за США закрили свої двері й інші іноземні дипломатичні представництва в Ємені.

Дипломатична місія США в Сані віддала належне уряду Ємену за спроби підірвати діяльність відділення Аль-Кайди в регіоні і пообіцяла дальшу підтримку США таких заходів.

У понеділок державний секретар Гілларі Клінтон заявила, що нестабільність у Ємені загрожує регіональній та глобальній безпеці. Уряд Ємену веде боротьбу з шиїтськими бойовиками вздовж кордону із Саудівською Аравією і зростаючою присутністю в країні бійців Аль-Кайди.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG