Спеціальні потреби

Нова тенденція – страви з додатком шоколаду

Шоколад – один із найпопулярніших подарунків на різдвяні та новорічні свята. І цей традиційний подарунок набуває нового смаку. Нове дослідження кондитерської індустрії США встановило, що сучасний тренд у розвитку шоколадної справи – додавання більш корисних інгредієнтів до цього продукту та поєднання його із іншими, часом несподіваними, смаками.

У США період свят підходить до закінчення, але деякі покупці все ще купують останні подарунки. Джеррі Ретліф каже, що шоколад у якості подарунка – їхня сімейна традиція:

«Зазвичай ми не їмо багато коштовного шоколаду – лише по святах. Це – дуже приємно і всім подобається».

Нещодавнє дослідження кондитерської індустрії встановило, що споживачі, які піклуються про своє здоров’я, загалом від шоколаду не відмовляються, але шукають здоровіших варіантів. Говорить шеф-кухар Карла Голл:

«Шоколад та какао вже не лише для десертів. Їх все більше використовують у різноманітних стравах – від гарячого та закусок».

Пані Голл додає, що вона часто використовує шоколад у своїх стравах:

«Ми можемо приготувати будь-яку страву – від закуски до десерту – з шоколадом. І я думаю, що поєднуючи шоколад з фруктами, ягодами та овочами робить його здоровішим».

Голл готує традиційну мексиканську страву, яка називається курячий пупок. До неї входять шоколад, цибуля, часник, томати, курка та інші інгредієнти.
«Тут я додаю до курки шоколадний соус», – пояснює вона.

Голл каже, що характерна шоколаду природна гіркота та унікальна текстура додає потужного смаку до багатьох страв.

Щоправда, для багатьох американців курка в шоколаді все ще залишається стравою занадто екзотичною, тож кондитери переконані, що традиційних шоколадних цукерок у новому році менше не стане.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG