Спеціальні потреби

Одяг допомагає безробітним жінкам знайти нову працю

За 2009 рік американська економіка втратила понад сім мільйонів робочих місць, змусивши мільйони американців шукати іншу працю.

Останні соціологічні дослідження виявили, що жінки важче за чоловіків переживають безробіття і частіше скаржаться на депресію, викликану безплідними пошуками праці. Однак неприбуткова організація «Одяг для успіху» запевняє, що може допомогти жінкам у вирішенні цих проблем.

Марті Санабрія приміряє свій новий костюм. Марті – бухгалтер. Останні 12 місяців вона шукала роботу, яку втратила внаслідок економічної рецесії.

Відтак звернулася в організацію «Одяг для успіху», що допомагає жінкам влаштуватися на роботу, підібравши їм гарний костюм і підбадьоривши корисними порадами. З ними Марті знайшла роботу через три місяці. Марті Санабрія каже:

«Я була в депресії. Почувалася так, ніби нікому не потрібна, була сама не своя, ніби все втрачено».

Протягом року пошуків роботи Марті ходила по конторах працевлаштування, розсилала своє резюме, але на роботу її не брали. Раптом вона побачила рекламу організації «Одяг для успіху» і вирішила ризикнути.

Говорить віце-президент організації «Одяг для успіху Сюзан Елліот:

«Багатьом жінкам, які до нас звертаються, бракує впевненості у собі. Я часто чую від наших клієнток: Знаєш, Сюзан, мені ще ніхто не казав: Я вірю у тебе».

Сімдесят відсотків клієнток організації – це матері-одиночки, в яких немає часу підібрати відповідне і зручне вбрання на інтерв’ю з потенційним працедавцем.

То ж волонтери організації допомагають вибрати одяг, а до нього взуття, прикраси, торбинку і навіть макіяж. Якщо жінка отримує запрошення на роботу, вона повертається за додатковим вбранням.

Тепер Марті Санабрія розповідає:

«Мій рівень впевненості у собі піднявся з нуля до мільярда. Мені допомогли з резюме, провели репетицію інтерв’ю та багато з чим іншим, що може допомогти отримати і втримати роботу».
Марті каже, що безмежно вдячна організації за надану їй допомогу. І таких жінок, як вона, чимало – понад 500 тисяч. «Одяг для успіху» має свої представництва у дев’яти країнах світу.

Віце-президент організації «Одяг для успіху» Сюзан Елліот говорить:

«У всіх країнах світу наша місія залишається незмінною – допомогти жінкам стати самодостатніми і досягти економічної незалежності. В залежності від традицій кожної країни відрізняються шляхи досягнення цієї мети».

Але незмінним залишається почуття успіху, якого досягають жінки.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG