Спеціальні потреби

У США зростає популярність Інтернет-магазинів

Так званий кібер-понеділок продовжив сезон святкових продажів у США і не розчарував представників Інтернет-магазинів. Покупки в Інтернеті в цей день зробили майже 100 мільйонів американців, що на 11 мільйонів більше, ніж торік. Цього року кожен покупець у середньому витратив 180 доларів, що відчутно більше від минулорічних 130-ти.

І хоч купувати в Інтернеті – швидше, зручніше і, часто, значно дешевше, багато американців залишаються вірними просторим крамницям і вітринним декораціям.

Понеділок після Дня подяки, який кілька років тому почали називати кібер-понеділком – найбільш зайнятий день року для Інтернет-магазинів. Торік у цей день американці витратили у мережі Інтернет 850 мільйонів доларів.

Говорить он-лайн покупець Ендрю Кечел:

«Вдома ви, чи на роботі, вам не треба нікуди їхати. І дуже часто ви можете отримати безкоштовну доставку разом із найкращими цінами».

Ендрю – один із 97-ми мільйонів американців, які цього року скористалися святковими знижками у кібер-понеділок. Продажі у чорну п’ятницю в магазинах не виправдали сподівань торговців, тому вони вирішили заманити покупців ще більшими знижками он-лайн.

За оцінкою експертів, продажі в Інтернеті за останній рік зросли на 21%, а у святковий період можуть стрибнути ще вище.

Представник он-лайн мережі bradsdeals.com Бред Вільсон каже:

«Майже кожний магазин пропонує великі знижки і купони. Тому, якщо вам потрібно робити якісь покупки – це вдалий час. Ми бачили 30, 40, а то й 50% знижки у деяких популярних крамницях».

Популярність Інтернет-магазинів можна пояснити ще й тим, що 30% американців мають мобільні телефони, які дозволяють порівнювати ціни та знайти більші знижки в Інтернеті.

Одним із таких покупців є Рік Бройда:

«Ви наводите камеру свого телефону на штрих-код товару і за секунду з’явиться інформація про ціну цього товару у різних Інтернет-крамницях».

Хоча торгівля он-лайн йде значно краще, ніж у звичайних магазинах, чимало покупців не поспішають відмовлятися від традиційного методу покупок.

Можливо, й справді для деяких покупців важливі не так знижки, як святковий настрій, який ці крамниці створюють.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG