Спеціальні потреби

На базі Форт-Гуд вшановують пам’ять жертв масового вбивства


Військові й цивільні на базі американських сухопутних військ у штаті Техас вшановують пам’ять жертв одного з найбільших масових убивств на американській військовій базі. Представники бази Форт-Гуд кажуть, що в результаті стрілянини, яку, за всіма ознаками, розпочав військовий психіатр у четвер, 13 людей загинуло і 31 особа отримала поранення. Нападник відкрив вогонь з двох пістолетів в будинку, в якому солдати проходять останню перевірку перед відправленням за кордон.

Нападника опізнано як майора Нідаля Маліка Гасана, уродженця штату Вірджинія. В початкових повідомленнях сказано, Гасан загинув у перестрілці з військовою і цивільною поліцією, але командир Форту Гуд генерал-лейтенант Роберт Коун сказав опісля репортерам, що Гасан вижив стрілянину. Він також заперечив попередні повідомлення, що під час інциденту загинув службовець цивільної поліції.

Генерал заявив, що мотиви нападника невідомі, але колишній співробітник сказав, що Гасан рішуче виступав проти воєн в Афганістані та Іраку і мав надію, що президент Барак Обама виведе американські війська з цих країн.

XS
SM
MD
LG