Спеціальні потреби

Карзай поклявся викорінити корупцію в Афганістані


Переобраний президент Афганістану Гамід Карзай пообіцяв, що його уряд поставив собі за мету співпрацю зі всіма афганцями та викорінення поширеної в країні корупції.

У промові, виголошеній у вівторок у Кабулі після проголошення його переможцем президентських виборів, Карзай заявив, що його нова адміністрація буде «дзеркалом Афганістану», в якому відображатиметься обличчя всього афганського суспільства. Він також пообіцяв усунути «пляму корупції», яка гальмує ефективну діяльність афганського уряду.

Карзай додав, що справжнім переможцем президентських виборів була не лише одна людина, але всі громадяни Афганістану, які взяли участь у виборчому процесі.

Незалежна виборча комісія Афганістану оголосила Карзая переможцем виборів, через день після того як його суперник, колишній міністр закордонних справ Абдулла Абдулла зняв свою кандидатури з повторних виборів, які мали відбутися 7 листопада. Абдулла сказав, що він вдався до такого кроку з уваги на поширені порушення на першому турі голосування 20 серпня.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG