Спеціальні потреби

Зростає кількість жертв землетрусу в Індонезії


За офіційними повідомленнями, кількість жертв потужного землетрусу, який стався у середу в Індонезії, далі зростає. На Суматрі тисячі людей залишаються під уламками будинків, які обвалилися. Другий сильний землетрус зафіксовано там сьогодні.

Згідно з даними індонезійської влади, загинуло щонайменше 530 осіб, проте уряд попереджає, що реальна кількість жертв може нараховувати кілька тисяч.

Землетрус, силою у сім і шість десятих бала за шкалою Ріхтера, стався у середу біля узбережжя індонезійського острова Суматра. Влада далі намагається встановити масштаби заподіяної шкоди.

Досі, більшість жертв у людях зафіксовано в прибережньому місті Паданг на Суматрі, де внаслідок землетрусу обвалилося до 500 будівель, у тому числі лікарня, готель та школа.

У той час як рятувальники продовжували пошуки уцілілих під завалами будинків, іншу частину Суматри уразив другий землетрус, створвши паніку серед місцевих жителів.

Уряд Індонезії надіслав до району стихії медичний персонал і військові літаки на підтримку місцевих заходів щодо ліквідації наслідків катастрофи і повідомив про виділення термінової допомоги сумою в 10 мільйонів доларів.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG