Спеціальні потреби

Американці підготовляються на випадок свинячого грипу

Літні канікули закінчились, діти пішли до школи. Цього року у США батьки разом з шкільним приладдям купують антибактеріальні засоби, мило та вчать дітей правильно мити руки. Фахівці попереджають про можливе поширення свинячого грипу і просять захищатись від бактерій.

Головний заклик уряду: «Будьте напоготові!» оголосила перша людина в країні - президент Обама:

«Я не хочу нікого лякати, але я хочу щоб усі були готові,» - зазначив Барак Обама.

Президент, як справжній батько нації, також наголосив на важливості створення вакцини проти свинячого грипу і застосування її, як тільки вона стане доступною…а також навчитись правильно пчихати:

«Пам’ятайте, коли чхаєте - то робіть це у внутрішню частину ліктя, а не у долоню»,- радить президент Обама.

Послання президента повторили герої популярної поміж дітей телевізійної програми «Сесамі стріт»:

«Час навчитись залишатись здоровими на вулиці Сесемі. Для цього треба пам’ятати кашляти, чи чхати лише у внутрішню частину ліктя, а не у долоню. Ось так… Треба це пам’ятати, щоб залишатись здоровими та щасливими на вулиці Сесемі!», - нагадують дітям їх улюбленці.

У Нью-Йорку - де минулої весни через поширення свинячого грипу закрили школи - мер обіцяє, що цього разу двері залишатимуться відчиненими. Втім, захист дітей залишається головним пріоритетом мера Майкла Блумберґа і він запевнює, що кожна дитина шкільного віку зможе отримати вакцину від свинячого грипу безкоштовно.

Поки що важко спрогнозувати, як поширюватиметься свинячий грип і тому фахівці кажуть, що найкращий захист від вірусу - бути проінформованим.

XS
SM
MD
LG