Спеціальні потреби

Реформа медичної галузі знову в центрі уваги у США

Проблема неадекватної медичної опіки та відсутності медичного страхування для мільйонів американців стоїть настільки гостро, що президент Барак Обама виступив із зверненням до своїх співвітчизників, наголошуючи на крайній необхідності реформи медичної галузі.

Виконуючи одну з обіцянок своєї перевиборчої кампанії, Барак Обама звернувся у середу ввечорі в прямому ефірі до американського народу, викладаючи аргументи на підтримку реформи системи медичної галузі, яка залишила 47 мільйонів американців без медичного страхування.

За реформу медичної галузі брався вже не один президент США, однак проблема медичних витрат держави на потреби малозахищених верств населення, які покриваються з державного бюджету, стоїть особливо гостро в умовах економічної кризи.

За словами Обами, реформа існуючої системи зекономила б платникам податків дві третини з тих коштів, які зараз витрачаються на ці цілі. Президент вважає, що за нинішніх умов величезна кількість коштів йде на непотрібні послуги, які рекомендують лікарі та медичні заклади заради самозбагачення.

Більшість республіканців виступає проти плану, вважаюи, що його втілення допровадить до загального зниження якості медичних послуг та що тягар його фінансування буде покладено майже виключно на заможніх американців.

Обама намагається просунути свій проект у Конгресі до літніх канікул у серпні, однак, враховуючи складність проблеми, оглядачі вважають реалізацію цього наміру до визначеного терміну малойомовірним.

XS
SM
MD
LG