Спеціальні потреби

Охорона федеральних будинків США неадекватна

У Сполучених Штатах важко розминутися з працівниками Федеральної служби охорони. Вони оберігають урядові будинки, паспортні бюро, музеї та здійснюють перевірки в аеропортах. Із річним бюджетом в 9 мільярдів доларів вони охороняють дев’ять тисяч державних об’єктів. Але сьогодні виникають питання щодо ефективності їх роботи. Конгрес США розглянув доповідь, згідно з якою співробітники спецслужб, із метою перевірки систем безпеки державних будинків, змогли пронести до них вибухівку.

Законодавцям демонстровано потужність вибухівки, яку агенти спецслужб змогли непомітно та без жодних проблем пронести до урядових будинків по всій країні. На зйомках прихованою камерою, агент ставить вибухівку на рентгено-телевізійну установку, а потім проходить через металошукач. Успішна контрабанда за двадцять сім секунд!

Агенти кажуть, що охоронці просто не звертали достатньо уваги на об’єкти, які просвічувалися рентгеном. Агенти зайшли до десяти державних будинків по всій країні та отримали ідентичний результат.

Сенатор Джозеф Ліберман обурений таким станом справ. Він каже, що це – неймовірно, це шокує і показує, що деякі люди забули уроки 11-го вересня, коли на США було здійснено тер-атаки.

Законодавцям навіть важко повірити в те, що вони чують. Сенатор Сюзан Коллінс:

«Це криза. Це – неприйнятно. Виглядає, що єдине, чого агенти перевірки не зробили, так не приклеїли на пакунки етикетки «матеріали для виробництва бомби».

Деякі приклади свідчать про повну некомпетентність та навіть дурість охоронців. Один спіймали, коли він спав на посту. Інший випадково вистрілив у дзеркало, коли практикувався швидко діставати зброю. А ще один настільки нехтував своїми обов’язками, що не помітив як пасажири випадково пропустили немовля в автомобільному кріслі через рентген.

Колишній заступник директора ФБР Геррі Брендон вважає, що головна, засаднича проблема, це – недостатня підготовка.

Голова Федеральної служби охорони заявив, що його агенство працює над покращенням своєї роботи, але погодився, що проблем залишається ще чимало.Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG