Спеціальні потреби

Гана готується до візиту Барака Обами


Мешканці Гани готуються до візиту Барака Обами. Наводять порядок на вулицях, якими проїде американський президент. Гана стане першою африканською країною, яку президент американський лідер відвідає наприкінці цього тижня. Як зазначив сам Обама, своїм візитом він хоче підкреслити добре правління та надійність цієї країни.

Однак, торговці на головному ринку столиці сподіваються, що візит не лише закріпить становлення демократії, але й підніме престиж країни та збільшить наплив туристів.

Минулого року завдяки туризму Гана отримала майже півтори мільярда доларів прибутку. Відтак ця галузь стала четвертою за прибутковістю, відразу за продажем золота, какао та деревини.

Міністерство туризму очікує, що після візиту Обами туризм збільшиться на 20%.

Заступник міністра туризму Гани Квабена Акєнмпонг зазначає: «Перший чорношкірий американський президент відвідає Гану. Це для нас велика подія. І це важливий аргумент у популяризації туризму серед діаспори, яка складає головну частину туристів».

Художник Сем Аппіа продає портрети Барака Обами. Він переконаний, що люди на цілому континенті заздрять Гані, оскільки вона – перша країна, яку відвідає президент США:

«Це фантастично. Я знаю, що нам позаздрять навіть кенійці. Вони скажуть: «Чому президент Обама не приїхав спочатку до нас, адже він походить звідси». Однак ми раді, що Обама приїде саме сюди».

Раніше було заплановано, що президент Обама виступить перед тисячами мешканців Гани. Однак через початок сезону дощів, виступ перенесено у закрите приміщення.

XS
SM
MD
LG