Спеціальні потреби

Північна Корея погрожує США ядерною атакою


Чільні представники влади Північної Кореї застерігають, що країна може вдатись до ядерної атаки, якщо її спровокують Сполучені Штати. Протягом останнього тижня американський військовий корабель стежить за північно-корейським вантажним судном, яке імовірно везе заборонену зброю. Північна Корея заявляє, що якщо американці зупинять одне з її суден, то це буде вважатися актом війни.

У четвер, річницю Корейської війни, на головному майдані у Пхеньяні, північнокорейці демонстрували своє незадоволення діями Заходу. Керівництво країни погрозило війною. Перший заступник голови Народного комітету Пхеньяна Пак Пхень Йонґ зазначив:

«Наші революційні збройні сили завдадуть нищівного удару, який буде непередбаченим і неминучим, у відповідь на будь-які санкції чи провокації з боку Сполучених Штатів, і безжалісно знищать ворожу твердиню агресії».

Пхеньян вдається до жорсткішої риторики проти США відколи цього місяця президент Барак Обама пообіцяв взяти Південну Корею під американську «ядерну парасольку».

Тим часом, за інформацією японської преси, Північна Корея готується до запуску на початку наступного місяця балістичної ракети у напрямку Японії та Гавайських островів.

Після того, як Північна Корея у травні провела підземне ядерне випробування США пообіцяли захистити і Японію.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG