Спеціальні потреби

Віце-президент США Джозеф Байден відвідав Ліван


Віце-президент США Джозеф Байден мав сьогодні зустріч з президентом Лівану Мішелем Сулейманом. Метою короткого візиту в Лівані було висловити підтримку урядові країни перед парламентськими виборами. Нинішній ліванський уряд користується підтримкою західних країн.

Після зустрічі із Сулейманом Байден сказав репортерам, що він не прибув туди, щоб підтримати котрусь із партій і закликав ліванців голосувати за мир.

Під час зустрічі з міністром оборони Лівану Еліасом Мурром пан Байден також мав повідомити про американську допомогу збройним силам країни.

Візит американського посадовця збігся в часі з підготовкою до запланованих на 7 червня виборів у Лівані, які можуть продемонструвати велику підтримку шиїтському угрупованню Гезболла.

Перед візитом Байдена Гезболла звинуватила віце-президента США у втручанні до внутрішніх справ Лівану на підтримку прозахідних угруповань. Проте Білий дім заявив, що США підтримують незалежний і суверенний Ліван.

Сполучені Штати вважають угруповання Гезболла терористичною організацією і рішуче підтримують уряд президента Мішеля Сулеймана.

Відео - найголовніше

Чи будь-хто може стати президентом США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00
XS
SM
MD
LG