Спеціальні потреби

Через корупційний скандал Ричардсон не буде міністром
До загальновідомих проблем з економікою, та закордонною політикою, які Бараку Обамі доведеться негайно вирішувати, додалася ще одна – проблема у новоствореному кабінеті, який ще навіть не почав працювати. Обраний командою Обами кандидат на міністра торгівлі Біл Ричардсон – зняв свою кандидатуру через корупційний скандал, в якому його звинувачують.

Губернатор штату Нью-Мексико Біл Ричардсон опинився в центрі рослідування корупційної справи. Його звинувачують у тому, що він допоміг одній компанії отримати контракт на будівництво дороги. Все б нічого, якби ця компанія не жертвувала значні суми на політичну кампанію Ричардсона.

Барак Обама оголосив, що хоче призначити Ричардсона на посаду мінстра торгівлі ще 3-го грудня. Тоді про розслідування було вже відомо, але ніхто не думав, що це може завадити губернатору Нью-Мексико зайняти важливу посаду в кабінеті Обами.

Федеральні слідчі почали працювати над справою компанії «CDR Financial Рroducts» ще у 2004-му році. Тоді ця компанія отримала від адмінстрації штату Нью-Мексико більш ніж півтора мільона доларів за консультаційні послуги. Того ж року, президент компанії пожертвував у політичний фонд Ричардсона сто тисяч доларів.

У своїй заяві в понеділок, Барак Обама повідомив, що приймає рішення Ричардсона і глибоко сумує з цього приводу. На його думку кандидат у міністри поступив таким чином тому, що ставить інтереси країни понад своїми і не хоче, щоб скандал навколо його кандидатури створив новому президенту проблеми, особливо у такий важкий економічний час.

Сам Ричардсон заперечує свою вину і впевнений, що слідство доведе його непричетність до корупції.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG