Спеціальні потреби

У Вашингтоні очікують три мільйони людей в день інавгураціїРекордна кількість людей – 84 тисячі – були свідками виступу Барака Обами на з’їзді Демократичної партії у Денвері. Приблизно 200 тисяч слухали його промову в Чикаго у виборчу ніч. А скільки людей збереться двадцятого січня, щоб побачити інавгурацію Барака Обами?

Мер Вашингтона Едріен Фенті каже, що місто готується прийняти три мільйони людей. Але чи не забагато це для однієї події?

На інавгурації Рональда Рейґена у 81-му році були присутні 500 тисяч людей. На галявині перед Капітолієм багато місця, але навряд чи достатньо для натовпу у шість разів більшого.

Кількасот тисяч людей були свідками знаменитої промови Мартіна Лютера Кінґа – «В мене є мрія». У 1995-му році на відомий «Марш мільйона людей» зібралось 750 тисяч.

Інавгурацію Ліндона Джонсона бачили мільйон 200 тисяч людей.

Натовп який збереться на інавгурацію Обами, якщо вашингтонський мер не помиляється, буде більшим, ніж всі ці попередні разом взяті.

У Вашингтоні і околицях є приблизно 90 тисяч номерів у готелях. Номер в історичному готелі «Адамс» в центрі столиці коштує 1100 доларів. Тут всі місця вже давно заброньовані. В інших поки що є місця, але їх швидко розкуповують.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG