Спеціальні потреби

Бюро статистики оприлюднило звіт про достаток американців


Новий звіт американського уряду говорить про те, що показники достатку нації у 2007-му році фактично не змінилися. Щорічний звіт бюро статистики також вказує на зменшення кількості американців, які не мають медичного страхування – це вперше з часу, відколи Джордж Буш зайняв посаду президента. Втім, деякі економісти все ж критикують звіт статистичного бюро, кажучи, що він не відображає точної картини стану американської економіки на сьогодні.

Остання статистика прибутків громадян, їх достатку та наявності у них медичної страховки показує, що американська економіка перебуває не у настільки жахливому стані, як це виглядає на перший погляд. З одного боку загальний показник бідності залишається досить високим, втім дохід середньої родини збільшився більш ніж на 1%.

Представник бюро перепису населення Девід Джонсон каже: «Хоча кількість бідних людей у 2007-му році порівняно з 2006-им збільшилася, склавши 37,3 мільйона людей, ці показники майже не відрізняється від тих, які ми отримували за 2005-ий та 2004-ий роки».

Крім того кількість людей, що не мають медичного страхування порівняно з попереднім роком зменшилася на більш ніж один мільйон, оскільки багато американців скористалися державними програмами страхування. Втім, експерт Американського інституту підприємництва Дуглас Бешаров каже, що цифри не зображують повної картини того, що відбувається:

«Річ у тому, що останні 12 місяців були гіршими, ніж 2007-ий рік. Тому ми хочемо сказати, що середнє статистичне за минулий рік і середнє статистичне за останні 12 місяців – це зовсім різні показники».

Цифри є дуже важливими, адже можуть стати частиною економічних дебатів у переддень виборів у США. Фахівець з питань бідності серед дітей Майкл Лересі говорить, що урядові дані є застарілими, неповними і часто хибними:

«Майже кожен погодиться, що нинішнє визначення бідності, яке встановлює прожитковий мінімум на межі 21 тисячі доларів на рік на родину з чотирьох осіб, навіть приблизно не відображає справжнього стану речей і ніяк не може бути мірилом того, хто насправді бідний».

Деякі аналітики кажуть, що стан американської економіки є набагато гіршим ніж дані, наведені в останньому звіті статистичного бюро. Американський інститут підприємництва запевняє, що якщо нинішня економічна ситуація в державі не зміниться, то вже найближчим часом список бідних поповнять більше мільйона американців.

Відео - найголовніше

Ліз Трасс: “Кінцева мета — програш Росії”. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00
XS
SM
MD
LG