Спеціальні потреби

До Грузiї прибуло американське судно з допомогою


Aмериканський військовий корабель з гуманітарною допомогою на борту прибув у грузинський порт Батумі. Судно є першим iз партiї американських суден, якими має бути доставлена гуманітарна допомога грузинському населенню.

Тим часом представник Міністерства внутрішніх справ Грузії заявив, що біля мiста Ґорі було підірвано потяг, який перевозив нафту, і одразу ж звинуватив у цьому Росію. Згідно з поданими ним деталями, поїзд, маршрутом Азербайджан–Чорне Море, наїхав на міну. Кілька його вагонів загорiлися.

Мiж тим офіційна Москва заявляє, що виконала терміни підписаної з Тбілісі за посередництвом Франції мирної угоди. Втім, російські війська все ще продовжують патрулювати деякі ключові території за межами так званих “зони безпеки” в Грузії, де Росія, на її переконання, має право тримати своїх військових

У суботу кілька сотень протестуючих зібралися біля грузинського чорноморського порту Поті, вимагаючи негайного виведення російських військ з міста. Речник адміністрації Джорджа Буша уже заявив, що Росія порушує умови мирної угоди, утримуючи й по сьогодні перепускні пункти на території Грузії. За словами речника, Сполучені Штати чекають на пояснення щодо таких дій Росії.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG