Спеціальні потреби

Балога звинуватив Тимошенко в домовленості з Кремлем


Історія із взаємними звинуваченнями українських посадовців триває. Секретаріат президента і прем`єр-міністр продовжують обмінюватися взаємними звинуваченнями у зраді національних інтересів і розвалі коаліції.

У четвер до змагання у полеміці підключився глава Секретаріату – Віктор Балога. Його коментар оприлюднив офіційний веб-сайт глави держави. Він знову закинув Юлії Тимошенко існування таємних домовленостей із Кремлем. Мовляв, під час останнього візиту до Москви прем`єрка клопоталася про підтримку з боку російських політико-фінансових кіл на майбутніх президентських виборах. Відтак, учорашні заяви про підтримку єдиного кандидата на посаду глави держави – демагогія.

Єдиним кандидатом Юлія Тимошенко бачить лише себе, – ввжає Балога. Тому закликає прем`єрку відверто про це заявити. Він також згадує про обставини, які можуть свідчити про таємні домовленості БЮТ із Кремлем про підтримку пані Тимошенко на наступних виборах. Напередодні прем`єрка назвала всі звинувачення на свою адресу абсурдними.

У четвер до дискусії приєдналася Служба безпеки України. Там підтвердили, що отримали від Секретаріату президента документи, в яких викладена інформація про начебто шкідливу для національних інтересів України діяльність Кабміну. Її вже почали перевіряти – офіційно звернулася із запитами до Кабміну, Служби зовнішньої розвідки та правоохоронних органів України. Вони мають надати інформацію по суті звернення. В СБУ пояснюють, якщо ці дані підтвердяться – розслідуватиме справу Генпрокуратура.

Не залишились осторонь й інші українські політики. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко назвав ситуацію абсурдною. У нього викликає подив, що мовчання з приводу конфлікту зберігає президент. Віктор Ющенко поки що дійсно уникає будь-яких коментарів на цю резонансну тему. Не стала обговорювати це питання і РНБО, засідання якої відбулося цьог тижня.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG