Спеціальні потреби

Барак Обама зустрівся з Президентом Франції


Триває турне країнами Європи кандидата на посаду президента США від Демократичної партії Барака Обами, де його зустрічають на рівні глав держав. Після зустрічі з Президентом Франції Ніколя Саркозі, Обама зазначив, що Сполучені Штати та Європа можуть зробити набагато більше якщо співпрацюватимуть. Саркозі та Обама обговорили питання ядерних амбіцій Ірану, проблеми Близького Сходу, ситуацію в Афганістані та загалом зусилля у поширенні миру у світі.

З Парижа Барак Обама відлітає де Лондона де на нього чекає зустріч з Прем'єр-міністром Великобританії.

А тим часом кандидат від Республіканської партії Джон МакКейн веде активну кампанію на власній території. Незабаром, у штаті Колорадо він зустрінеться з духовним лідером Тибету Далай Ламою, якого називає сучасним героєм.

А на перердодні, у штаті Огайо Джон МакКейн взяв участь у конференції фундації заснованої семикратиним переможцем веломарафону Лансом Амстронґом. Його фундація допомагає боротися з раком. МакКейн, який сам пережив рак, пообіцяв у разі обрання президентом, зробити пріоритетною реформу системи медичного страхування США.

У Пенсільванії кандидат республіканець підстригся у звичайного перукаря. Честь підстригти сиве волосся сенатора випала Пітеру Сарторіо, власнику сімейної перукарні. Сам кандидат не прийшов до цирюльника, але Сарторіо із задоволенням відправився до готелю де зупинився МакКейн. Перукар стверджує, що після його роботи зачіска кандидата стала набагато кращою.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG