Спеціальні потреби

МакКейн критикує Обаму за наміри щодо війни в Іраку


Кандидат у президенти США від Демократичної партії Барак Обама заявляє що ситуація з безпекою в Іраку покращилась, тому необхідно термінового почати вирішення проблем в Афганістані. Ця країна, за словами Обами, є центральним фронтом боротьби проти тероризму. У рамках свого закордонного турне після відвідин Іраку та Афганістану у вівторок Обама прибув до Йорданії.

У поїдці Близьким Сходом Обаму супроводжують сенатори Джек Рід та Чак Гейґел. Під час прес-конверенції проведеної на місті розвалин Аманської цитаделі кандидат від Демократичної партії наголосив, що його завданням є те, щоб американські солдати не брали участі у бойових операціях в Іраку. Тепер проблеми в Іраку лежать у політичній площині.

Обама пообіцяв, що на посаді президента при ухваленні рішення про будь-яке виведення американських військ з Іраку, обов`язково буде консультуватись з військовими. У вівторок Обама також зустрівся з королем Йорданії Абдулою.

А кандидат на посаду президента від Республіканської партії Джон МакКейн цього тижня оприлюднив свій план енергетичної політики США. У вівторок він відвідав колишнього Президента США Джорджа Буша у його резиденції у штаті Мейн.

Оглядачі кажуть, що таким чином МакКейн намагається переключити на себе інтерес преси, який прикутий до візиту Барака Ббами на Близький Схід.

Навіть перебуваючи далеко від гарячої точки, МакКейну не вдалось уникнути питань пов'язаних з ситуацією в Іраку та Афганістані. МакКейн скористався нагодою, щоб покритикувати Обаму. За його словами, кандидат від демократів не зміг би відвідати Ірак, якби не успіхи американських сил у тій країні. Він також назвав тур Обами політичним театром. Разом з тим кандидат від республіканців намагається переключити інтерес преси на ситуацію в економіці країни. У вівторок його кампанія випустила новий рекламний ролик, у якому Обаму звинувачують у піднятті цін на бензин.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG