Спеціальні потреби

Досвід МакКейна може стати його перепусткою у Білий дім


До президентських виборів у Сполучених Штатів залишилося понад чотири місяці. Для багатьох виборців змагання між демократом Бараком Обамою і республіканцем Джоном МакКейном зводиться до того, хто найкраще спроможний провести необхідні зміни, і хто має найбагатший досвід.

Із закінченням сезону попередніх виборів у США фактичний номінант демократів Барак Обама тепер зосереджує увагу своєї передвиборчої кампанії на критиці суперника від республіканців Джона МакКейна:

«Є незалежні виборці і республіканці, які усвідомлюють, що в цих виборах не йдеться лише про те, котра партія матиме контроль у Вашингтоні. Йдеться про необхідність змінити сам Вашингтон».

Якщо сенатор МакКейн переможе на виборах у листопаді, він стане найстаршим президентом в історії Сполучених Штатів. Однак його поважний вік – у серпні йому буде 72 – дає республіканцю важливу перевагу:

«Я поважаю сенатора Обаму, одначе, він не має знань, досвіду і розсудливості для того, щоб керувати цією країною у цій важкі часи, а я маю».

Згідно з опитуваннями громадської думки, наразі сенатор Барак Обама має незначну перевагу над МакКейном. Сам же республіканець Джон МакКейн визнає, що дорога в Білий дім не буде легкою:

«Я знаю, що мені необхідно обіграти мого суперника в усіх аспектах виборчої кампанії. Я не можу недооцінювати його».

Утім МакКейн завжди користувався підтримкою в електорату поміркованих поглядів, – кажуть аналітики, і цей факт робить його конкурентноспроможним. Статус МакКейна як героя війни може дати йому перевагу над Обамою серед виборців, яких непокоїть проблема терористичної загрози. Експерти кажуть, що люди мають сумніви щодо кваліфікації Обами бути головнокомандувачем. Обама повинен довести, що йому можна довіряти в питаннях, що стосуються національної безпеки.

Окрім безпеки, головними питаннями цієї президентської кампанії є стан економіки, ціни на пальне, охорона здоров’я та конфлікт в Іраку.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG