Спеціальні потреби

‘Американські авіалінії’ відмінили понад 900 рейсів за день


Американські аеропорти переповнені втомленими та роздратованими пасажирами, які не можуть потрапити до пункту призначення. Тільки протягом четверга “Американські авіалінії” відмінили понад 900 рейсів. Всього, починаючи з початку тижня, понад дві тисячі чотириста рейсів було перенесено.

На вимогу Федерального авіаційного управління “Американські авіалінії” відмінили рейси для повторної інспекції власних літаків, на яких була знайдена несправність електропроводки. “Американські Авіалінії” – найбільша авіакомпанія в Сполучених Штатах, яка здійснює щоденно понад дві тисячі рейсів, третину з яких відмінили. Виконавчий директор авіакомпанії Жерард Ерпрі вибачився перед пасажирами:

“Я хочу публічно вибачитися за незручності, які ми спричинили нашим клієнтам через тривалу інспекцію літаків. Ми робимо все можливе, щоби доставити пасажирів до місця їх призначення”.

Інспекція літаків стала жорсткішою після того як на фюзеляжі літаків іншої авіакомпанії були знайдені тріщини. Перенесення рейсів погіршує становище “Американських авіалінії”, яка вже несе збитки через зростання ціни на пальне та незадоволення пасажирів через запізнення рейсів та втрачений багаж.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG