Спеціальні потреби

У США новий скандал навколо губернатора штату Нью-Йорк


У Сполучених Штатах новий секс-скандал. В його епіцентрі – губернатор штату Нью-Йорк Еліот Спітцер, який зробив собі ім’я на боротьбі з корупцією та злочинністю. Слідство у справі губернатора почалося за підозрою у хабарництві, але незабаром з’ясувалося, що все це має відношення до бізнесу сексуальних послуг.

Агенти ФБР кажуть, що Спітцер був постійним клієнтом так званого Імператорського клубу, що надавав інтимні послуги багатим клієнтам. Мережа повій діяла в Нью-Йорку, Вашингтоні, Лондоні та Парижі. Година із клієнтом в цьому клубі коштувала до п’яти з половиною тисяч доларів.

За даними ФБР, губернатор Спітцер витратив в цьому клубі на жінок тисячі доларів. Під час несподіваної прес-конференції в понеділок він назвав це його особистою справою:

“Я порушив свої обов’язки перед родиною, а також будь-які моральні норми”.

Згідно з матеріалами розслідування, в середині лютого Спітцер, під псевдонімом Джордж Фокс, організував для дівчини на ім’я Крістен приїзд до Вашингтона з Нью-Йорка, де вона мала зустріти його в готелі. ФБР записало розмову Крістен із її босом після зустрічі із людиною, яка значиться в матеріалах розслідування як “клієнт номер дев’ять”.

Кілька років тому Еліот Спітцер на посаді генерального прокурора штату вів боротьбу з проституцією та розгорнув агресивну кампанію проти аморальної поведінки фінансистів Вол Стріта.

Він заробив собі репутацію як дуже амбіційна людина, яка не боїться говорити правду. Його подружнє життя також здавалося ідеальним: з дружиною Сільдою він живе разом 21 рік, вони мають трьох дочок.

А от психологи не бачать в цьому нічого дивного. Дуже часто люди заповзято критикують в інших те, що вони ненавидять в самих собі. Психолог Джуді Курянські зазначає:

“Цей феномен звинувачення інших – один із основних психологічних принципів. Ви вказуєте пальцем на людину, коли насправді маєте трьома пальцями вказувати на себе”.

Скандал із Еліотом Спітцером – новий головний біль для Гілларі Клінтон. Губернатор штату, який Гілларі представляє в Сенаті, висловив їй публічну підтримку в боротьбі за президентську посаду та є одним з її найвпливовіших прихильників.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG