Спеціальні потреби

У США продовжується процес попередніх виборiв


Мiж Гіларі Клінтон та Бараком Обамою продовжується двобій за президентську кандидатуру від Демократичної партії. Чергові голосування проходять у столицi США та у двох прилеглих до неї штатiв – Мерiлендi та Вiрджинiї.

Барак Обама у Вашингтоні, Мерiлендi та Вiрджинiї намагається повторити свої перемоги минулих вихiдних у штатах Вашингтон, Луїзіана, Небраска та Мейн. I, згiдно з опитуваннями, йому може пощастити.

Претенденти в окремих штатах змагаються за делегатiв, якi голосуватимуть за них на партiйних з`їздах, на яких демократи та республiканцi визначать своїх єдиних кандидатiв на президентські вибори у листопадi.

На даному етапi серед демократiв Обама ще дещо вiдстає від Клінтон. З необхiдних 2025 делегатiв, сенатор з Іллінойсу наразi зiбрав 1120, тодi як колишня перша леді i нинішній сенатор зi штату Нью-Йорк зiбрала 1147.

По стороні республiканцiв сенатор з Арiзони Джон МакКейн уже позицiонував себе як ймовірний кандидат партії на виборах, здобувши понад 700 iз необхiдних 1191 делегатiв.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG