Спеціальні потреби

Майкл Джексон готує рімейк альбому “Трилер”


Для тих, хто міркував над питанням, а куди подівся Майкл Джексон – гарна новина. Ідол популярної культури 80-их повертається. Він готує рімейк альбому “Трилер” – одного з найуспішніших за всю історію популярної музики. І подейкують, що Майкл Джексон може з’явитися під час фіналу супер-кубка з американського футболу – однієї із найбільш популярних спортивних подій у Сполучених Штатах.

25 років тому світ із зачаруванням дивився на танцюючих мерців та неземні рухи Майкла Джексона у кліпі “Трилер”. Тепер він повертається:

“Я записував у студії рімейк альбому “Трилер” з багатьма несподіваними гостями. Сподіваюся, що цей альбом набуде нового життя для нового покоління”.

Серед учасників рімейку – Фержі, Кенні Вест та зірка гіп-гопу Ейкон. Нещодавно Майкл Джексон з’явився на сторінках популярного серед афроамериканців журналу “Ebony”. І кажуть, що рекламу з його рімейком “Трилера” можна бути побачити під час супер-кубка.

Чи є це тим поверненням, на яке багато хто чекав? І чи зможе Майкл Джексон повернути любов своїх фанатів? Його проблема впродовж багатьох років полягала в тому, що його приватне життя ставало набагато важливішим за музику. Звинувачення у педофілії та майже повна зміна зовнішності роблять це завдання надзвичайно складним. Але віддані фанати кажуть, що вони вже рахують дні до виходу рімейку.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG