Спеціальні потреби

Детройт готується до чергового автошоуНаприкінці цього тижня в Детройті починається автошоу, на якому світові гiганти автобудівної промисловості демонструватимуть нові моделі і концепції своєї продукції.

Головна ідея цьогорічної авто-виставки у досягненні якомога гармонійнішого поєднання стилю та швидкості з дотриманням екологічних вимог.

Як каже редактор популярного у США журналу автоманiв Car & Driver американець угорського походження Чаба Чере, «провідний колiр цьорічної виставки - зелений. Екологічно-зелений, привабливо-зелений. Який може бути зручним і корисним».

Чере говорить, що навіть при високих цінах на бензин споживачі не повинні поступатись зручностями. «Люди явно хочуть більш паливно-ефективних машин, але не за рахунок зручності. Вони не готові відмовитись від комфорту і принад салону», каже вiн.

Наприклад, новий гібрид Сатурн-В'ю. Він має ту ж потужність, що і бензинова модель. Або новий двигун Екобуст компанії Форд Моторс. В ньому ощадливість на паливо поєднана з швидкістю. Представник компанiї Саiд Дiп запевняє, що технологія реально задовольняє головні вимоги споживачів.

Навіть відомі транжири бензину перейнялись екологічними міркуваннями. Представники компанії Гаммер говорять, що їх нова модель працюватиме також на етанолі, і на біо-паливі.

Нова модель Фіскер-Карма коштом у 80 тисяч доларів, яка є електро-гібридом, здатна проїхати на одному баку 969 кілометрів. А от нова модель фірми Крайслер взагалі не використовує бензин завдяки водневій технології. А голова компанії Дженерал Моторс Рик Ваґонер каже, що ведуться експерименти з перетворенням на пальне сміття.

Аналітики кажуть, що від трьох провідних американських автобудівників можна сподіватися нових, ефективніших моделей. Вони висловлюють таке сподівання у час, коли приблизно сорок відсотків американського ринку контролюють азійські автобудівники.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG