Спеціальні потреби

У Пакистанi триває беззаконня


Президент Пакистану Первез Мушараф наказав керівникам сил безпеки країни зробити все можливе, аби зупинити насильства, що почалися після загибелі опозиційного лідера Беназір Бгутто.

За словами президента, бандити, ховаючись за ширмою протестів, вчиняють безчинства і грабують людей. Загалом від часу убивства Бгутто в Пакистані загинуло вже 38 людей, а збитки, завдані протестуючими оцінюють в десятки мільйонів доларів.

Тим часом політична партія Беназір Бгутто відкинула офіційну версію загибелі свого лідера, назвавши заяви уряду відвертою брехнею.

Нагадаємо, що посадовці Пакистану вже двiчi змінювали інформацію про причину загибелі Беназір Бгутто. Зараз власті говорять, що вона померла не від кулі чи вибуху, а після того, як вдарилася головою об люк свого автомобіля. Втім, очевидці, які бачили тіло Бхутто перед похороном, кажуть, що на голові покійної можна було побачити кульове поранення. В партії Беназір Бгутто вимагають щоб уряд дозволив ексгумувати тіло їх лідера і провів аналіз щодо справжньої причини її смерті.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG