Спеціальні потреби

В американських виборчих перегонах святкова перерва


Претенденти на єдиного кандидата від обох партій – Демократичної і Республіканської – на період Різдвяних свят вирішили зробити перерву в своїх кампаніях. Але аналітики переконані, що ця перерва буде вкрай короткою, враховуючи наближення першого важливого виборчого заходу в процесі відбору канидатів у президенти США.

Оскільки перегони стають все напруженішими, а попередні вибори в Айові відбудуться вже наступного тижня, сторони вирішили знизити тон своєї риторики на час свят. На думку колишнього губернатора Арканзасу Майка Гакабі, важливо вирішити, як у цей святковий період не втратити уваги виборців, при цьому не дратуючи їх. Отож, Гакабі обрав для себе телекампанію, скеровану на важливих для нього виборців-евангелістів:

“Пам’ятайте, що найголовнішим лишається святкування народження Христа”.

Кандидат від демократів Гілларі Клінтон веде жвавішу кампанію, і це віддзеркалено в її телерекламі. Редактор новин Радіо Айови Кей Гендерсон уважно слідкує за цими рекламами:

“У рекламах кандидатів зображують в милій, теплій атмосфері, тоді як насправді в своїх кампаніях вони бувають досить брутальними”.

Отож, відмовившись від висвітлення супротивників в негативному світлі, кандидати від обох партій зосереджують увагу на своїх людяних рисах.

Для сенатора Барака Обами, який крокує вногу з Гілларі Клінтон у змаганнях за право представляти на виборах демократів, Різдво нагода ще раз відхилити нападки на його релігійні переконання.

Усі кандидати – за винятком демократа Кристофера Додда – планують зробити святкову перерву від перегонів в Айові, де процес відбору кандидатів для обох партій починається вже третього січня.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG