Спеціальні потреби

Бгутто зустрілася з керівниками Народної партії Пакистану


Поліція Пакистану дозволила колишньому прем'єр-міністру країни Беназір Бгутто вийти за межі своєї резиденції в Ісламабаді після фактично доби домашнього арешту у п'ятницю, але завадила їй зустрітися з нещодавно звільненим зі своєї посади міністром юстиції країни.

У свому броньованому авто, Беназір Бгутто направилася до будинку Іфтіхара Чаудхрі, але поліція запаркувала два своїх службових автомобілі таким чином, що авто екс-прем'єра не змогло під'їхати до будинку.

Перед тим Беназір Бгутто зустрічалася з керівниками Пакистанської народної партії. Крім того у неї ще запланована зустріч з іноземними дипломатами. За словами самої Бгутто, вона ще не полишила намірів провести наступного тижня трьохсоткілометровий марш протесту з міста Лагор до Ісламабада, яким вимагатиме від Президента Первеза Мушарафа залишити посаду головнокомандувача збройних сил країни, провести у січні, як і було заплановано, вибори, а також скасувати запровадження надзвичайного стану в державі.

Генеральний прокурор Пакистану сьогодні заявив журналістам, що надзвичайний стан, як виглядає, може бути скасований хіба що через місяць.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG