Спеціальні потреби

БЮТ та НУНС оприлюднили текст майбутньої коаліційної угоди


Блок Юлії Тимошенко і “Наша Україна-Народна Самооборона” оприлюднили сьогодні текст майбутньої коаліційної угоди, яка буде основою діяльності майбутнього уряду. За словами лідерки БЮТ, партнерам вдалося узгодити усі розбіжності в поглядах:

“У нас є для суспільства приємна новина – ми всі документи підписали без протоколу розбіжностей. На сьогоднішній день ніяких протоколів розбіжностей не існує. Всі питання врегульовані і всі питання включені до угоди”.

Обидві сторони підписали кожну сторінку угоди. Її частиною є 12 законопроевктів, які розглянуть до початку формування новго складу уряду. Найважливіші з них – скасування депутатської недоторканості та пільг, нова редакція закону про Кабмін, про опозицію, про державні закупівлі. Їх майють ухвалити пакетом.

Попри скептичні заяви опонентів, БЮТ і НУНС узгодили і всі кадрові питання. Лідер НУНС В’ячеслав Кириленко запевняє, що несподіванок під час голосування від його політичної сили не буде:

“Всі як один – 100% наших депутатів проголосують і за кандидатуру на посаду голови ВР України і за кандидатуру на посаду Премєр-міністра України”.

Вдалося знайти компроміс і в питинні призначення губернаторів. Ця процедура відбуватиметься так, як вимагає Конституція, каже Тимошенко. Президент призначатиме керівників областей і районів за поданням Кабінету міністрів:

“Ми будемо рахуватися із тим, який губернатор працює успішно, який губернатор недопрацьовує, і будемо поступово підходити до питання, які мусять працювати керівники обласних, районних адміністрацій в Україні”.

І чи не найрезонансніший пункт коліційної угоди – відміна призову до армії з наступного року. Цей пункт був передвиборчою обіцянкою БЮТ. Але проти нього категорично виступав міністр Оборони Анатолій Гриценко. Відтак військовим доведеться шукати до 40 тисяч контрактників.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG