Спеціальні потреби

Шестеро гірників все ще у підземній пастці


Четвертий день поспіль тривають рятувальні роботи на копальні у штаті Юта. У понеділок зранку у результаті обвалу у підземній пастці опинились шестеро гірників. У четвер, попри інтенсивні роботи, рятувальні служби заглибилися лише на дві третини до місця, де за їхніми даними, перебувають шахтарі.

Шахта Крендол Каньйон розташована у національному парку Манті Ла Сал за 225 кілометрів від Солт-Лейк-Сіті. Рятувальники, які ведуть розкопки завалу, просуваються максимально швидкими темпами. Ще у вівторок менеджмент передбачав, що знадобиться приблизно тиждень, щоб врятувати шахтарів. Але вже у середу справи з розкопками пішли краще. За приблизними підрахунками, рятувальникам знадобиться ще 48 годин, аби добитись до місця перебування шахтарів. Не відомо, чи живі ще шахтарі, але керівництво копальні каже, що їм повинно вистачити повітря та води на декілька днів.

За 17 кілометрів від місця трагедії у маленькому місті Гантінґтон декілька сотень людей зібрались у середу, щоб помолитись за шахтарів і підтримати рідних та близьких тих, хто потрапив у підземну пастку.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG