Спеціальні потреби

На більшості території США надзвичайна спека


Сильні дощі у Нью-Йорку призвели до скасування багатьох рейсів у трьох важливих аеропортах. Між тим у місті, як зрештою на більшості території США встановилася надзвичайно спекотна погода.

Від Сент-Люїса у Міссурі, Мемфіса у Теннессі, Філадельфії у Пенсільванії до Вашингтона встановилася спекотна погода. Температура повітря сягає майже 40 градусів за Цельсієм. Небезпека перегріву загрожує населенню у 22 штатах. Аля для американців, які своїм офісом називають роботу просто неба це звичайний робочий день. Однак, коли метал, з яким ти працюєш, починає обпалювати тобі руки, це небезпечно. Наразі немає правил, які б регулювали роботу будівельників, які працюють на вулиці у спекотну погоду. Однак доступ до питної води, обмежене перебування на вулиці і знання про теплове виснаження повинно допомогти.

Прші ознаки перегріву – слабість та запаморочення. Утім важко розрізнити ці симптоми, коли працюєш на вулиці при температурі понад 30 градусів за Цельсєм.

Тож людям, які працюють просто неба, чи проводять багато часу на відкритому повітрі у спекотну погоду медики рекомендують час від часу ховатися в охолодженому приміщенні і споживати багато води, аби врятувати організм від перегріву.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG