Спеціальні потреби

США потерпають від спеки, а Китай від дощів


Американські синоптики прогнозують рекордно високі температури по всій території Сполучених Штатів. А на Заході країни велики території охоплені полум'ям.

У Південній Дакоті полум'я спричинене блискавкою знищило 27 будинків. У вогні загинула одна людина. Два пожежники отримали опіки, борючись з вогнем. А у штаті Юта вогонь, також спричинений блисковкою, охопив 120 тисяч гектарів землі. Це найбільша в істоірї штату пожежа. У результаті автомобільної аварії спричиненої димом, загинуло двоє людей.

А тим часом у Китаї в кількох провінціях внаслідок потужних злив загинуло 94 людини. За повідомленням урядового агентства новин “Сіньхуа” ще 25 людей вважають пропалими безвісти.

Згідно з повідомленнями, загалом, внаслідок дощів постраждало 17 мільйонів людей у сімох провінціях Китаю, 500 тисяч осіб евакуйовано. “Сіньхуа” також повідомляє, що 49 тисяч будинків просто завалилися від проливних дощів, які почалися 28-го червня. Ще 240 тисяч будівель зазнали пошкоджень. Збитків завдано також мільйонам гектарів сільськогосподарських угідь.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG