Спеціальні потреби

У передмісті Чикаго “прокинулися” цикади


Гудіння цикад на деякий період стало невід’ємним атрибутом для мільйонів людей в центральній частині Північної Америки. Цикади – це великі комахи, які своїми крилами створюють дуже голосні звуки. Особливість цих істот у тому, що вони лише раз на сімнадцять років вилазять із землі для розмноження. Саме новий 17-річний цикл настав цими днями для цикад у передмісті Чикаго. Легіони комах загрозливого вигляду, з великими червоними очима вилазять із землі після майже 20-літньої сплячки.

На вигляд потворні комахи відомі надзвичайно голосним шумом, який вони створюють у період розмноження. Мільярди цикад прокинулися на території п’яти штатів. Вони чіпляються практично до всього вертикального. Цикади прокидаються лише щоб розмножуватись і померти за 30 днів.

Голосні звуки, від яких людина може майже оглухнути створюють самці, приваблюючи самиць. Сімсот цикад гудять із силою газонокосарки. Чому цикади прокидаються лише раз на 17 років – є загадкою навіть для науковців. Але шумні і непривабливі комахи насправді не становлять ніякої загрози для людей.

А для деяких кухарів ці рідкісні і бридкі створіння є нагодою для проведення вечірок екзотичної їжі. Цикада має приблизно одну калорію, багата на протеїни і практично не містить жирів.

XS
SM
MD
LG