Спеціальні потреби

Палестинські бойовики обстріляли територію Ізраїлю


Палестинські бойовики обстріляли ракетами і мінометними снарядами територію Ізраїлю і заявили, що цим самим покладено край п'ятимісячному перемир'ю.

Ізраїльські війська тим часом кажуть, що цей напад, який палестинські бойовики вчинили у День незалежності Ізраїлю, не спричинив жодних руйнувань чи поранень. Відповідальність за нього взяло на себе озброєне крило Гамасу. А палестинський Прем'єр-міністр Ізмаїл Ганія говорить, що в спалаху цих насильств винен сам Ізраїль.

Обидва угруповання, Гамас та Бригади мучеників аль-Акси, випустили відео, на якому показано запуск ракет з Півдня Сектора Газа. Втім, Ассошіейтед Прес не змогла об'єктивно підтвердити справжність відео. Представники Гамасу стверджують, що бойовики запустили щонайменше 30 ракет і більше 50 мінометних снарядів. За їх словами, це була помста за убивство Ізраїлем дев'яти палестинців кілька днів тому.

Ізраїль звинувачує бойовиків Гамасу за ці насильства говорячи, що вони допомагали іншим бойовикам обстрілювати територію єврейської держави.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG