Спеціальні потреби

Військові посилюють заходи безпеки у Багдаді


Американські та іракські військові спільними зусиллями намагаються покращити безпеку у столиці країни та її передмістях. Однак, як повідомляє військове командування, іракські бойовики постійно змінюють тактику нападів на сили коаліції.

Іракські та американські військові посилюють заходи безпеки у Багдаді, щоб запобігти новому насильству з боку бойовиків. У рамках спецоперації під назвою “Закон і порядок”, війська коаліції встановили додаткові контрольні пункти, а патрулі проводять обшуки майже не кожного будинку, намагаючись впіймати бойовиків та вилучити у них зброю.

Крім того, американські військові переїжджають зі своїх основних військових баз до розставлених у всій столиці так званих станцій безпеки, ближче до мешканців міста, яких вони намагаються захистити.

Бойовики у свою чергу реагують на нову тактику сил коаліції. За словами американських офіційних осіб угруповання “Аль-Кайда у Месопотамії” взяло на себе відповідальність за збиття трьох гелікоптерів.

Загалом, за останній місяць американці втратили сім вертольотів.Тим часом, у Вашингтоні Конгрес готується до обговорення прохання президента збільшити фінансування військових операцій в Іраку та Афганістані на майже 100 мільярдів доларів.

Демократи у Палаті представників висловили готовність задовольнити вимогу президента, однак лише за умов дотримання адміністрацією чітких стандартів військового устаткування та тренування особового складу.

Надаємо, минулого тижня Палата представників прийняла не зобов’язуючу резолюцію, яка висловлює незгоду законодавців із планом президента розмісити додаткові війська в Іраку, однак подібна резолюція не була узгоджена у Сенаті.

Президент Буш планує надіслати додаткові 22 тисячі солдатів, що збільшить на 15% кількість американського особового складу в Іраку. Від часу початку конфлікту у березі 2003-го року у цій країні загинуло понад три тисячі американських солдатів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG