Спеціальні потреби

“Діти ночі” – шанс розпочати нове життя


Хоча проституція заборонена у Сполучених Штатах, вона присутня у кожному американському місті. Вже 27 років організація “Діти ночі” пропонує неповнолітнім поавіям притулок та можливість припинити торгівлю своїм тілом. Діяльність організації почалась з дослідницького проекту Луїз Лі, яка працювала над своєю дисертацією із соціології. У процесі підготовки своєї наукової роботи вона працювала з поліцейськими звітами про арешт повій та досліджувала судові процеси у цих справах. Вона каже, що багато підлітків, які опиняються на вулиці, є жертвами сексуального насильства вдома. Їхніми клієнтами може бути будь-хто: робочі, водії вантажівок, продавці, бухгалтери, поліцейські, урядовці, кінозірки, юристи – професія не має значення. Один із факторів, який тримає дітей у пастці проституції – це те, що, здається, у цьому задіяні всі.

У житловому комплексі на околицях Лос-Анджелеса, яким управляє організація “Діти ночі”, колишні працівниці секс-індустрії почувають себе у безпеці. Крім того, їм дають можливість отримати освіту. Соня Вентура – директор школи у цьому притулку каже, що ці діти зовсім не мають віри у себе. Вони не вірять, що можуть чогось досягти. У притулку вони можуть уперше закінчити навчальний проект чи написати твір, чого ніколи раніше не робили. Тут у них розвивається почуття самоповаги.

Після притулку деякі з дітей повертаються додому. Інші переходять під опіку прийомних батьків чи переїжджають у свої власні помешкання. Деякі продовжують навчання. За словами Луїз, її організація має безліч успішних прикладів, однак стаються і трагедії:

“Багато з наших підопічних – вчителі, деякі з них – консультанти піару. Багато одружених і мають своїх дітей, а деякі помирають від СНІДу. І ми маємо простягнути руку підтримки всім, незалежно від того, чи помирають вони від СНІДу, чи потребують допомоги з учбовим приладдям, чи переживають інші проблеми у своєму новому житті”.

Луїз каже, що проблему дитячої проституції в Америці сприймають як брудну таємницю і тому суспільство не приділяє цьому достатньої уваги. Вона додає, що принаймні її організація не закриває очей на це явище і допомагає покинути вулицю кому тільки може.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG