Спеціальні потреби

Вільям Фаллон – новий військовокомандувач США


У Сенаті США сьогодні відбулися слухання у справі схвалення кандидатури Президента Буша – адмірала Вільяма Фаллона – на посаді командувача американських військових сил на Близькому Сході. Він керуватиме всіма військовими операціями у 27-ми країнах, від мису Горн у Африці до Середньої Азії, включно з Іраком та Афганістаном.

Адмірал Фаллон визнав перед законодавцями, що теперішня стратегія в Іраку не спрацьовує. Однак він заявив, що ситуацію можна буде покращити.

Між тим, за даними іракських офіційних осіб, 36 людей загинуло у двох окремих інцидентах, спрямованих проти мусульман-шиїтів, які здійснювали ритуал Ашура.

Водночас, тисячі іракських солдатів та поліцейських перебувають у місті Карбала для підтримання безпеки, де біля двох мільйонів паломників шиїтів зібрались на відзначення Ашури.

Ще 23 людини загинуло та біля 60 зазнали поранень, коли самогубця підірвався біля входу у шиїтську мечеть біля міста Мандалі, поблизу кордону з Іраном.

У сусідньому місті Ханакін щонайменше 13 людей загинуло та майже 40 отримали поранення від вибуху бомби у час коли сотні шиїтів ішли до мечеті.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG