Спеціальні потреби

Віталій Кличко повертається у великий спорт


Український боксер Віталій Кличко може провести свій перший після тривалої перерви бій на рингу в квітні цього року. Популярний в Україні та Світі спортсмен і політик каже, що цілком одужав після важкої травми, яка змусила його оголосити про завершення кар'єри боксера.

Український політик та колишній боксер Віталій Кличко повертається на ринг. Про це 36-річний спортсмен заявив у Києві. Його мета – на двох із молодшим братом здобути чемпіонські титули за усіма версіями. Першим кроком до цього може стати бій із російським важковаговиком Олегом Маскаєвим. Той нині володіє поясом чемпіона світу за версією WBC.

Представники боксерів вже почали преговори – бій між ними може відбутися цієї весни. Точну дату мають узгодити найближчими днями. Всесвітня боксерська рада вже дала дозвіл на проведення позачергового титульного поєдинку. Він може відбутися у Росії, Німеччині, або Сполучених Штатах.

Кличко залишив спорт у листопаді 2005 року в час розквіту своєї спортивної кар'єри – у ранзі чемпіона світу за версією WBC у найпрестижніжій ваговій категорії. Продовжувати боксерські поєдинки йому завадила травма ноги. Віталій спробував здобути слави у політиці і перед виборами очолив блок “Пора-ПРП” а також змагався за крісло київського міського голови. Втім не надто успішно. До парламенту він не потрапив, не подолавши барєру. А на виборах мера поступився першим місцем Леоніду Черновецькому. Однак у низці місцевих рад, зокрема й у Києві, політичній силі вдалося створити свої фракції.

Кличко каже, що цілком одужав після травм і готовий вийти на ринг. Це підтверджують і медики, які провели всебічне обстеження Віталія. Чутки про його повернення на ринг ходили і раніше, однак Віталій їх завжди заперечував.

Повернення у великий спорт не означає розставання із політикою, каже Кличко. Він залишається лідером фракції у Київраді, яка в опозиції до міського голови Черновецького. Втім оглядачі зазначають, що амбіції Віталія йдуть значно далі. Як на рингу, так і на електоральному полі.

XS
SM
MD
LG