Спеціальні потреби

США відзначають день Мартіна Лютера Кінґа


Цього понеділка у Сполучених Штатах відзначатимуть день Мартіна Лютера Кінґа – борця за громадянські права американців. Нині, розпочату батьком справу, якого підступно вбили 39 років тому, продовжує його син – Мартін Лютер Кінґ ІІІ. Він створив у місті Атланта, штат Джорджія, організацію під назвою “Здійснювати мрію”, про що розповів у недавньому інтерв’ю.

Мартн Лютер Кінґ ІІІ каже: “Назвою своєї організації ми підкреслюємо, що прагнемо створювати у своїй державі, а можливо й в цілому світі умови, за яких втілювати в життя свої мрії зможуть всі. Організація навчає людей вирішувати конфлікти і, водночас, оминати застосування насильницьких методів. Йдеться про підготовку молоді до керівництва, а також про суспільний та економічний розвиток”.

Він висловив переконання, що підготовка молоді до самостійного життя, принесе бажані плоди у майбутньому. Син поборника громадянських прав Мартіна Лютера Кінґа додав, що організація “Здійснювати мрію” почала працювати над розв’язанням проблеми соціальної несправедливості в Америці, а згодом збирається поширити всю свою діяльність на цілий світ.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG