Спеціальні потреби

Грузія передала арештованих росіян в руки ОБСЄ


Грузія передала чотирьох росіян, підозрюваних у шпіонажі на користь Росії, під контроль Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі. А Росія тим часом припинила транспортні перевезення та грошові перекази до Грузії.

Однак президент Грузії відмовляється сприймати заяви та дії Росії. Михаїл Саакашвілі у понеділок заявив,що не сприймає серйозно заяви російських офіційних осіб. За його словами, це просто демонстрація сили з боку Росії. «Ми чули деякі заяви, по-перше заявили, що припинять виведення своїх військ, потім вони сказали що почали якісь навчання на північному Кавказі, але я думаю це були більше заяви аніж факти», - додав грузинський президент.

Напруження у стосунках між країнами загострилось після арешту у Грузії чотирьох росіян за звинуваченням у шпіонажі. Росія у відповіть зробила декілька погрозливих заяв та відкликала своїх дипломатів та їхні родини з Тбілісі. Спілкуючи з іноземними репортерами у Батумі Саакашвілі підкреслив, що Грузія - незалежна країна і самостійно проводить свою політику. «Ми не є якимось повстанським регіоном Росії, який намагається створити проблеми для уряду у Москві. Ми інша країна. Ми маємо власний уряд, наші власні проблеми і усі повинні звикнути з цією ідеєю, так само як усі змирились з ідеєю, що Латвія, Литва та Естонія є незалежними державами», - говорить Саакашвілі. Він також повідомив, що обговорював ситуацію, що склалась з Державним секретарем США Кондолізою Райс.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG