Спеціальні потреби

Кияни про можливий розпуск парламенту


Країна чекає президентського рішення. Чим ближче 2-го серпня, тим дужча напруга. Що зробить глава держави? Погодиться на прем’єрство Януковича чи розпустить Раду? Чи, може, знайде якесь мудре “третє” рішення? А ось що радять Віктору Ющенку “маленькі українці”. Я записала кілька інтерв’ю з киянами на вулицях міста:

- Я думаю, що не треба розпускать. Так, Януковича подавать і хай работаєт.

- Я не уявляю, як це президент може подати руку Януковичу. Люди за що боролися на Майдані? Що йому робить – навіть не уявляю.

- Розпускати Раду не можна, тому що вибори дуже дорого обійдуться, і Януковича ставити не можна, я принципово проти нього саме через мову. Навіть і не знаю, що в цьому випадку робити.

- Ні, Януковича ні в якому разі. Хіба ж можна так себе опускати. Якщо президент колись казав, що це бандит, якому тільки Мурку співати, то йому слід набратися сили й розпустити парламент. Якщо нема іншого вибору, значить, треба робити цей!

- Януковича не подавати нізащо. Бо в жодній країні світу людина з кримінальним минулим не може управляти. А от щодо того, щоб домовлятись, знайти компроміс – так у тій же Партії регіонів є люди добрі, порядні. Що не мають кримінального минулого і в яких не заплямована честь. Ті, яких не соромно буде представляти за кордоном. Ось таких і треба ввести в уряд. Але тільки не Януковича.

- Якщо президент хоче об'єднати Україну, треба розпускати парламент, нові перевибори. Якщо ж хоче цим двом кланам підкоритись – донецькому і нашому, тоді хай входить в коаліцію з Януковичем.

- Розпустить, звичайно. Тому що розграблять Україну до кінця!.. якщо буде Янукович. - Розпускати. Бо якщо він прийде до влади, то це буде все.

- Тільки подавать Януковича. Віктора Федоровича Януковича. Я за Януковича голосувала дважди, і всігда буду на його стороні. Я щитаю, що президент у нас недостойна людина – недостойна сидіть в президентськом кріслі. Був іменно Янукович достойний сидіть в президентськом кресле. Ви подивіться на його осанку, на його речь.. Вобшем я тільки за Януковича, розпускать Верховну Раду неможливо, а президента нада вигнать з кресла, він недостойна людина. Він не подобається мені – він в політіке не розбірається. Якби він був настоящім комуністом, він би розбирався. А він безпартійний, і тому не розбирається в політіке. І потом його осанка! Еті руки вперед як граблі.

- Власне, ситуація дуже проста. Президент має мандат довіри від народу. Він повинен опиратися тільки на народ. От і все. Народ раз зробив, народ два зробив і народ в листопаді-грудні зробив три. Ми тобі що зробили – ми тебе вибрали туди, я вже просто на «ти» кажу, по-людськи. Все, ти президент, ти можеш спиратись на народ, люди за тебе стануть знов. Є вже молодь, яка не знає, що таке совок, що таке Комуністична партія, що таке КГБ. Вони за цей тризуб ляжуть, за цей прапор. Вони не хочуть уже цього! Вони не хочуть знать, хто такий Ленін, хто такий Маркс і багато цього всього, щоб ми знову лягли під цю Москву. І вони без всяких понтів, без всяких претензій на щось вони за цю землю ляжуть. Ми для чого вас туди вибрали, Вікторе Андрійовичу. Для того щоб ви вже давно ввели президентське правління. Так ти ж уже зроби, скільки ми будем чекать. Вводь президентське правління.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG